SKLEPIK Z AKCESORIAMI

30 kwietnia 2016

Podsumowanie kwietnia


...czyli co się działo na blogu w kwietniu. Usiądźcie sobie wygodnie, weźcie kawę lub herbatę w dłoń i czytajcie!

NOBONO, CZYLI JAK POŁĄCZYĆ MIŁOŚĆ DO NATURY, MINIMALIZM I MODĘ

Kilka słów o młodej, wartościowej i ekologicznej marce odzieżowej slow fashion + rabat na zakupy do wykorzystania w sklepie.

O pewnej akcji, która odbywa się regularnie od 3 lat - w skrócie, jej celem jest poruszenie problemu braku transparentności produkcji ubrań.


Przegląd najciekawszych sklepów internetowych w których znajdziecie minimalistyczną biżuterię w dobrej jakości i atrakcyjnej cenie.


O pokazie mody, który organizuję wraz z dwiema koleżankami w ramach pracy licencjackiej. To też takie małe wytłumaczenie dlaczego tak mało piszę - za mało czasu mam na wszystko! Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają przygotowania do pokazu mody, to zapraszam :)

Ilustracja, którą stworzyłam do plakatu wcześniej wspomnianego pokazu :)Zestawienie artystów, którzy tworzą w oparciu o świat roślin - wiosna i w inspiracjach artystycznych znajdzie swoje miejsce, a co!


Drodzy Czytelnicy,
niedługo będzie mnie tutaj więcej - chwilowo skupiam się na pokazie mody i pracy licencjackiej. Swoją drogą, jeśli znajdzie jakieś ciekawe książki lub publikacje na temat PR-u w modzie - piszcie w komentarzach <3

Obserwujcie mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE, a i ostatnio nawet SNAPCHATA próbuje coś ugryźć: piotrowiczann

Trzymajcie się ciepło i miłej majówki życzę!

4 komentarze:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP