SKLEPIK Z AKCESORIAMI

26 września 2016

PROJEKT: TWÓRCZOSFERA


... z serii: co ta baba znowuż wymyśliła?
     Postanowione: wprowadzam nowy cykl, do którego przygotowywałam się mentalnie od jakiegoś czasu. Twórczosfera - mój nowy słowny twór. Czyli, że blogosfera, tylko, że twórcza. Więc jeśli jesteś blogerem i coś tam sobie tworzysz - rysujesz, malujesz, fotografujesz, piszesz, scrapujesz, tworzysz mixed media lub ogarniasz jakąkolwiek technikę, która okraszona jest kreatywnością - czytaj uważnie, bo ten wpis jest dla Ciebie!
       Dawno temu, w sumie gdzieś tak na początku blogowania, pomyślałam sobie, że fajnie by było tworzyć serię wpisów poświęconym artystom działającym w blogosferze. Bo to fajne takie, wiecie, bardzo inspirujące i motywujące do artystycznego działania. W sumie tak jak szybko napaliłam się na ten pomysł, tak równie szybko zgasł i przez długi czas nawet o tym nie pamiętałam.

    Niedawno - bo w sierpniu tego roku - stworzyłam artystyczne wyzwanie. Po części chciałam zrobić coś czego jeszcze na blogu nie było i zmotywować innych do kreatywnych działań, a po części trochę dla siebie - żeby się zmotywować do działania (fakt faktem: mission complited). W efekcie okazało, że to naprawdę super miłe jak inni ludzie biorą udział w czymś co stworzyłam i że to rewelacyjne uczucie, widzieć, że ktoś dzięki Tobie działa.

     I tak sobie myślałam o tym, że wyzwanie było takie fajne, i że na pewno je powtórzę. Myśl do myśli, a zrozumiałam, że przecież w blogosferze jest od zatrzęsienia świetnych i kreatywnych ludzi! I nagle mnie olśniło: stworzę sobie twórczosferę.

  Na czym będą polegały wpisy z twórczosfery? Otóż, będą to wywiady z twórcami, którzy prowadzą blogi i zajmują się technikami kreatywnymi. Kilka osób do wywiadów już mam na oku - będzie cudnie, coś tak czuję, a pierwszy z nich pojawi się już na dniach!
Na Facebooku niedługo ruszy też grupa Twórczosfera  - ale to ciiii, to jeszcze w budowie. 
Jeśli macie chrapkę wziąć udział w projekcie - jeśli tworzycie i prowadzicie o tym bloga! - to piszcie na:
annapiotrowiczblog@gmail.com
Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł, chętnie poznam kolejne blogi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł! Bede sledzic Twórczosferę! Ps Nazwa też mega <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Co do Twojego wyzwania z wakacji- termin przesunął mi się o miesiąc, ale jestem dumna bo zostały mi tylko 3 tematy do realizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a to można się zgłosić? Trzeba przejść jakiś test kwalifikacyjny? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP