SKLEPIK Z AKCESORIAMI

19 grudnia 2016

INSPIRACJE ŚWIĄTECZNE: 5 blogów, na których znajdziesz pomysłowe DIY

       Przekopując Internet w poszukiwaniu świątecznych inspiracji, natrafiłam na mnóstwo postów DIY - świątecznych, kreatywnych i bardzo praktycznych. Niektóre z nich zdecydowanie zasługują na to, by podzielić się nimi z innymi - w końcu czyż nie na tym polegają Święta? Przedstawiam Wam więc 5 blogów, na których znajdziecie ciekawe, świąteczne DIY, które z pewnością się Wam przyda.
MAVELO & piernikowe chatki DIY
źródło zdjęcia: mavelo.pl
Blog Mavelo to kopalnia genialnych wręcz DIY, tworzonych z niesamowitym pomysłem i pasją. Weronika stworzyła cały cykl świątecznych cudeniek do wydruku - etykietki, kartki, plakaty, papiery ozdobne i moje ulubione - pudełeczka (te "piernikowe" chatki są wprost przesłodkie!). W każdym poście autorka dokładnie też instruuje, jak działać, by był efekt taki, jak na zdjęciach.

DESIGN YOUR LIVE & pakowanie prezentów
źródło zdjęcia: desginyorlive.pl
Według mnie pakowanie  (no, może nie przy pierwszym podejściu ;) ) i rozpakowywanie prezentów daje taką samą radość, co dawania i otrzymywanie ich. Alina na swoim blogu pokazuje jak w ciekawy i łatwy sposób zapakować prezenty - bardzo podoba mi się estetyka tych opakowań, wyglądają bardzo niebanalnie. Gwarantuje, że osoba obdarowywana to doceni.

ONE LITTLE SMILE & przezroczyste bombki
źródło zdjęcia: onelittlesmile.pl
Przezroczyste bombki z ozdobami w środku stworzone przez Paula z niesamowicie kreatywnego bloga One Little Smile, od razu wpadły mi w oko. Zobaczcie, jak w prosty sposób i za małe pieniądze, można stworzyć unikalne i stylowe ozdoby na choinkę. Na blogu autorki znajdziecie też świąteczno-zimowe tapety, grafiki i DIY na różne okazje.


NIEBAŁAGANKA & świąteczna aranżacja stołu
źródło zdjęcia: niebalaganka.pl
Jak ładnie udekorować stół wigilijny? Na to (i nie tylko na to!) świąteczne pytanie znajdziecie odpowiedź na blogu Ani, prowadzącej blog Niebałaganka. W końcu na świątecznym stole warto też zadbać o jego aspekt wizualny, a własnoręcznie robione ozdóbki jeszcze bardziej uprzyjemnią nam ten magiczny czas.

NOTATNIK KREATYWNY & etykietki do prezentów
źródło zdjęcia: notatnikreatywny.pl
Estetyczne etykietki do prezentów to idealne wykończenie ładnego opakowania. Polecam te od Klaudii z bloga Notatnik Kreatywny. Z łatwością dopasujecie je do ogólnego wyglądu opakowań - są bardzo uniwersalne. Przy okazji na blogu znajdziecie też dużo oryginalnych DIY i graficznych rzeczy dla siebie, nie tylko zimowo-świątecznych.

Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

5 komentarzy:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP