SKLEPIK Z AKCESORIAMI

25 marca 2017

Share week 2017 - czyli bardzo fajne blogi

     W tym roku już szósta edycja akcji share week, czyli twórcy polecają twórców! Poznajcie trzy blogi, które bardzo mocno polecam!

     Czytam wiele blogów, wiele naprawdę dobrych blogów (oczywiście jak tylko znajdę na to czas!). Jednak postanowiłam polecić Wam głównie moje stosunkowo niedawne odkrycia - blogi, które mają w sobie mega potencjał, fajnie się je czyta i świetnie się na nie patrzy.

http://www.rudoroz.pl/
    Ahhh! Uwielbiam jej przepiękne ilustracje. Tworzy prawdziwe cuda akwarelami! Magda zaczynała od ilustrowania przepisów, teraz nieco poszerzyła swoje działania - o jej początkach możecie przeczytać w jednym z wywiadów Twórczosfery. Na blogu znajdziecie m.in.: tutoriale, grafiki do pobrania i trochę lifestyle'u. Raj dla oczu :)


     Ta dziewczyna naprawdę świetnie pisze. Szczerze mówiąc to jedyny blog, który porusza poważne tematy i i tak lekko się go czyta. Do tego wszystkie posty okraszone są dobrymi zdjęciami - czego chcieć więcej? Lubię Olę za to, że naprawdę przekonująco potrafi pisać o swoich poglądach i widać  - jak na dłoni - że kocha to, co robi!
     Moje najświeższe odkrycie! Bloga Olgi poznałam przy okazji mojego wyzwania z ilustracji.  Pasjonatka mod i dobrego stylu, ilustratorka mody z wyjątkowym poczuciem estetyki. Poza tym na blogu MerCarrie znajdziesz trochę postów beauty, lifestyle, postów podróżniczych... Bardzo fajne miejsce w Sieci!
W SKRÓCIE: Polecasz trzech lubianych twórców internetowych na swoim blogu/vlogu, link do polecenia wrzucasz do komentarzy poniżej w poście u Andrzeja Tucholskiego, a same polecenia wrzucasz do odpowiedniego formularza <post i formularz>. Masz czas do końca dnia 26 marca. :)
      Macie swoje ulubione blogi? Jeśli tak, to koniecznie polećcie je w akcji Share Week! Dobrych praktyk wśród blogerów nigdy nie za wiele.


Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

3 komentarze:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP