SKLEPIK Z AKCESORIAMI

10 czerwca 2017

inspiracje artystyczne #22


     Dawno na blogu nie było inspiracji artystycznych, prawda? Pora więc to nadrobić! Przygotowałam dla Was trzy artystki dla których płótnem jest… twarz. Dziewczyny w swoich pracach pokazują jak piękną sztuką potrafi być make-up!

Ewelina Niemiec
     Polska makijażystka tworzy genialne kompozycje w obszarze oczu. Ewelina wykańcza makijaż elementami takimi jak kwiatki (suszone i nie tylko), brokat, cekiny... Całość jest zawsze idealnie dopasowana kolorystycznie i wyjątkowo wyrazista! Prace tej artystki mają ciekawy, subtelny i lekko melancholijny charakter.

Emilia Nummelin
     Emilia Nummelin to kolejna makijażystka, która w ciekawy sposób interpretuje makijaż oka (ust też!). Emilia lubi wykorzystywać intensywne kolory i ozdabiać je błyszczącymi elementami. Mnie urzekły szczególnie te make-up'y, które wyglądają jakby były stworzone rozlewającą się farbą - sprawiają bardzo intrygujące wrażenie!

     19-letnia Ellie Costello tworzy imponujące kompozycje z roślin - kwiatów, liści, gałązek- wokół oczu. To specjalistka od tzw.  „terrarium eyes”. Ten piękny makijaż nie jest co prawda praktyczny - jest to po prostu forma sztuki. Precyzyjne wykonanie, niebanalne wykończenia, dopasowana paleta barw - to wszystko sprawia, że taki make-up patrzymy jak na obraz.Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

2 komentarze:

  1. Super inspiracje! Wszystkie przedstawione przez Ciebie makijaże są niesamowite. Aż chce się na nie patrzeć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ja bym chciała umieć tak malować. To przecież jest dzieło! Trudno maluje się na płótnie a no ludzkiej twarzy jeszcze trudniej, a to jest po prostu piękne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP