10 czerwca 2017

inspiracje artystyczne #22


     Dawno na blogu nie było inspiracji artystycznych, prawda? Pora więc to nadrobić! Przygotowałam dla Was trzy artystki dla których płótnem jest… twarz. Dziewczyny w swoich pracach pokazują jak piękną sztuką potrafi być make-up!

Ewelina Niemiec
     Polska makijażystka tworzy genialne kompozycje w obszarze oczu. Ewelina wykańcza makijaż elementami takimi jak kwiatki (suszone i nie tylko), brokat, cekiny... Całość jest zawsze idealnie dopasowana kolorystycznie i wyjątkowo wyrazista! Prace tej artystki mają ciekawy, subtelny i lekko melancholijny charakter.

Emilia Nummelin
     Emilia Nummelin to kolejna makijażystka, która w ciekawy sposób interpretuje makijaż oka (ust też!). Emilia lubi wykorzystywać intensywne kolory i ozdabiać je błyszczącymi elementami. Mnie urzekły szczególnie te make-up'y, które wyglądają jakby były stworzone rozlewającą się farbą - sprawiają bardzo intrygujące wrażenie!

     19-letnia Ellie Costello tworzy imponujące kompozycje z roślin - kwiatów, liści, gałązek- wokół oczu. To specjalistka od tzw.  „terrarium eyes”. Ten piękny makijaż nie jest co prawda praktyczny - jest to po prostu forma sztuki. Precyzyjne wykonanie, niebanalne wykończenia, dopasowana paleta barw - to wszystko sprawia, że taki make-up patrzymy jak na obraz.Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

1 komentarz:

  1. Super inspiracje! Wszystkie przedstawione przez Ciebie makijaże są niesamowite. Aż chce się na nie patrzeć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP