SKLEPIK Z AKCESORIAMI

07 lipca 2017

inspiracje artystyczne #23

      Dzisiaj w inspiracjach artystycznych znowu zagości ilustracja mody. A dokładniej trzy dziewczyny, które pokazują swoje ilustracje na Instagramie i które naprawdę warto zaobserwować!

Olga Wacławek
     Dziewczyna z klasą! Wystarczy tylko wejść na jej Instagrama, którego zdobią urocze ilustracje mody i perfekcyjne zdjęcia. Olga z zawodu jest prawniczką, a poza tym... pasjonatką modowej ilustracji. Tworzy piękne, subtelne ilustracje o bardzo dziewczęcym charakterze. Szczególnie lubię sposób w jaki posługuję się markerami!


 Agnieszka Malecka
      Agnieszka jest studentką architektury wnętrz i ma genialną umiejętność, którą bardzo w ilustracji mody cenię: podkreślania najbardziej charakterystycznych cech ilustrowanych obiektów. Płynne, dynamiczne linie połączone z doskonale dobranymi plamami kolorów. Minimalistyczne, poruszające wyobraźnię - czego chcieć więcej od lustracji mody?

 Pepa’s illustrations

     Pepa ma charakterystyczną kreskę, która w połączeniu z pięknymi kolorami ilustracji sprawia świetne wrażenie! Sylwetki tworzone przez ilustratorkę mają wydłużone nogi, dzięki czemu uwaga skupia się na prezentowanych ubraniach - lubię taki styl! Poza tym świetnie operuje akwarelami i markerami, widać, że ma świadomość tego, jak pracują jej narzędzia i potrafi to wykorzystać!

     Wiecie za co kocham ilustrację mody? Za nieprawdopodobną różnorodność i za to, że każdy ilustrator może mieć własny styl tworzenia. W każdej pracy widać unikalny charakter, a do jednego ilustrowanego obiektu można podejść na milion różnych sposobów. Znacie jeszcze jakieś konta na insta z ilustracjami mody? Polećcie w komentarzu!


Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

1 komentarz:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP