SKLEPIK Z AKCESORIAMI

13 listopada 2017

inspiracje artystyczne #25

     W inspiracjach artystycznych listopada będzie słodko, estetycznie i kolorowo - a co! Wyszukałam dla Was trójkę artystów, którzy w fantastyczny sposób łączą jedzenie i sztukę, a zdjęcia tych pyszności to prawdziwy raj dla każdego estety.

Brittany Wright
     Artystka genialnie łączy swoje pasje: jedzenie i fotografię kulinarną. Britanny tworzy fantastyczne kolorowe kompozycje z jedzenia - najczęściej z owoców i warzyw. Uwielbiam te kolorystyczne, cieniowane przejścia charakterystyczne dla jej układanek i zdjęć. Te tęczowe, estetyczne zdjęcia bardzo pobudzają zmysły (i apetyt!).

  Raymond Tan

      Wyjątkowo piękne słodkości tworzy cukiernik  Raymond Tan - jego cake poopsy oraz inne wypieki wyglądają wręcz obłędnie i założę się, że tak samo smakują! Te uwiecznione na estetycznych fotografiach pastelowe kolory, kompozycje z pyszności i artystyczne dekoracje to prawdziwy uczta dla oczu miłośników piękna (i słodyczy!). 

     Holly Fox jest cukiernikiem i projektantką grafiki.  Fox piecze ciasteczka w przeróżnych kształtach, od kaktusów po jednorożce, a następnie dekoruje różnymi masami cukrowymi, lukrami i tworzonymi przez siebie odcieniami barwników. W efekcie końcowym wszystkie ciasteczka wyglądają jak małe i urocze grafiki - cudowności!

Znacie inne instagramowe konta z pięknie wyglądającym jedzeniem? Koniecznie podzielcie się linkami w komentarzu!

Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP