SKLEPIK Z AKCESORIAMI

13 stycznia 2018

Project Fashion: konferencja "MODA A BIZNES"     Interesujesz się  branżą mody i chcesz zdobywać w tej dziedzinie wiedzę, a przy okazji spędzić miło czas? Jeśli tak - super! Już 3 lutego w salonie Empik w Renomie we Wrocławiu odbędzie się konferencja "Moda a biznes", wydarzenie z cyklu eventów Project Fashion!
     Project Fashion to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych we Wrocławiu! Za nami już dwie edycje. Odbyły się warsztaty modowe oraz ekskluzywne pokazy mody. Przed nami III edycja i zupełna nowość - konferencja poświęcona branży mody.  Tym razem partnerami i współorganizatorami wydarzenia są: Dom Handlowy Renoma i salon Empik w Renomie. 

    Wśród prelegentów pojawią się osoby działające w branży mody, które poprowadzą wykłady powiązane z głównym tematem konferencji. 

Poznajcie prelegentów i tematy ich wystąpień na konferencji modowej "MODA A BIZNES":

Martyna Groll ➡ Account/Project Manager w agencji Influencer Marketingu GETHERO.
Współpracuje z markami przy kampaniach, w których biorą udział znani Influencerzy. Przede wszystkim z doświadczenia i pasji najczęściej zajmuje się kampaniami o tematyce fashion, beauty i lifestyle. Pasjonuje się najnowszymi trendami marketingu i branżą modową.
Temat wystąpienia➡"Influencer marketing w kampaniach modowych oraz Instafashion jako element mikrokampanii"

Żaneta Dziudzik ➡ redaktor naczelna magazynu o modzie okularowej Glasses Project.
Temat wystąpienia➡ „Trendy w modzie okularowej".
Ewelina Salwuk-Marko ➡ redaktor naczelna portalu Feszyn.com, strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity. Branżą internetową zajmuje się od 10 lat, w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym. Współpracuje między innymi z takimi markami, jak Wólczanka, Mohito, Decathlon.
Temat wystąpienia ➡"Postrzeganie wizerunku popularnych portali dla kobiet."

Linda Parys /FU-KU Concept Store ➡  Fotografka mody i sztuki. Właścicielka i współzałożycielka Fu-Ku Concept Store - pierwszego we Wrocławiu i jednego z pierwszych w Polsce butiku z autorską modą oraz designem polskich projektantów. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Fotografia i Multimedia oraz Sztuka Mediów, Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat oraz Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu. Od 7 lat zajmuje się fotografią inscenizowaną i modową. Współpracuje z galeriami sztuki, markami z branży lifestyle i lokalnymi artystami. Wyznaje zasadę Think Big & Act.
Temat wystąpienia ➡ „Slow Fashion, czyli świadomość ubierania”.

Kalina Ciszewska ➡ social media manager w marce More'moi. Z wykształcenia dziennikarka, w przeszłości pracująca w profesji. Obecnie zawodowo zajmuje się komunikacją w Internecie. Pasjonuje się fotografią, w wolnych chwilach bada kontrowersyjne przekazy reklamowe w branży modowej, uczestniczka wielu konferencji naukowych.
Temat wystąpienia➡"Nie tylko "lajki" - rola social mediów w marce modowej. Case study More'moi."

     Po wystąpieniach prelegentów odbędzie spotkanie z twórcą atelier RED Carpet, projektantką haute–couture Ewą Stepaniuk oraz z osobami z jej zespołu: stylistą fryzur Sławomirem Turczynem i wizażystką Joanną Szachniewicz. Rozmowę poprowadzi Joanna Głowacka - właścicielka agencji modelingowej Spot Management.

        Wstęp na wydarzenie jest wolny, zaczynamy o godzinie 13.00 w salonie Empik w Renomie, 3 lutego w sobotę. Całość potrwa ok. 3,5 h.  Ja nie mogę się doczekać - to będzie solidna porcja wiedzy przedstawiona w superformie przez świetnych ludzi.

PATRONI MEDIALNI:
Dołącz do naszego wydarzenia >tutaj< i zaobserwuj nasz profil na FB >PROJECT FASHION<.

Bądźcie na bieżąco i obserwujcie bloga na Facebooku lub Instagramie!

1 komentarz:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP