SKLEPIK Z AKCESORIAMI

10 lutego 2018

Akcesoria z ilustracją mody - czyli o moim sklepiku!

     Tak jak zapowiadałam jakiś czas temu, tak zrobiłam. Założyłam swój sklepik, w którym do kupienia są akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami mody. 

     Póki asortyment nie jest zbyt duży - wrzucam produkty tylko i wyłącznie w 100%, które uważam za udane i wiem, że dobrze prezentować się będą jako akcesoria w stylowych wnętrzach. Niedługo powstanie więcej ilustracji - bardziej minimalistycznych i artystycznych. Skupiam się głównie na produktach takich jak poszewki na poduszki, kubki i podkładki - to właśnie one wydają mi się najbardziej uniwersalne i najbardziej odpowiednie do prezentowania ilustracji mody.
   Sklepik założyłam na generatorze cupsell.pl. Na sam początek wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem, bo osobiście zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem ilustracji, a nie produkcją i wysyłką od A do Z (stąd też niestety trochę wyższe ceny). Jeśli taka opcja zda test, to pomyślę nad własną działalnością i własnym sklepem - oh, bardzo bym chciała, bardzo!
      Koniecznie daj znać jak podobają Ci się dostępne produkty i czego brakuje w asortymencie! I mam prośbę - wrzucasz zdjęcie z jednym z produktów do social media? Oznacz mnie proszę - jestem bardzo ciekawa jak będą komponować się na zdjęciach!
 Sklepik: akcesoria z autorskimi ilustracjami mody

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP