SKLEPIK Z AKCESORIAMI

14 lutego 2018

4 akwarelowe kartki walentynkowe w minimalistycznym stylu     Dzisiaj Walentynki! Z tej okazji przygotowałam akwarelowe ilustracje w miłosnym klimacie, które możesz wykorzystać jako walentynkowe kartki lub miniplakaty do druku. Taki prezent DIY last minute. ;)
     Osobiście jestem zdania, że najlepiej jest okazywać sobie miłość codziennie, w małych lub większych gestach. Dlatego też z powodzeniem przygotowane przeze mnie kartki możesz wykorzystać nie tylko dzisiaj, ale i w inne dni w roku! 
    Ilustracje są minimalistycznym stylu, namalowałam je akwarelami. Przeznaczone są do dowolnego użytku, poza użytkiem komercyjnym. Śmiało pobieraj i drukuj! Do wydrukowania przygotowałam podwójny plik PDF formatu a4 - każda strona zawiera po dwie ilustracje. Standardowo warto przygotować grubszy papier i ustawić drukarkę na najwyższą jakość, żeby wydruki ładniej się prezentowały. Ciąć wzdłuż czarnej, cienkiej linii.
Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP