SKLEPIK Z AKCESORIAMI

07 lutego 2018

inspiracje artystyczne #27


     Sztuka łączy się doskonale z każdą dziedziną życia. Ze sportem też! A jeśli połączymy ilustracje z tymi bardziej akrobatycznymi dyscyplinami może powstać naprawdę coś pięknego. Wyszukałam dla Was trzy wyjątkowe konta na Instagramie, na których znajdziecie świetne ilustracje związane ze sportem!

Thi
     Thi to ilustratorka i graficzka mieszkająca w Berlinie. Jej portfolio jest bardzo różnorodne, świetnie operuje tradycyjnymi mediami, jak i komputerowymi. Moją uwagę przyciągnęła seria akwarelowych baletnic. Akwarele połączone z kredkami Polychromos pozwoliły na osiągniecie na osiągnięcie subtelnej i jednocześnie silnej natury baletnic (baletnice mają pięknie podkreślone mięśnie, prawda?). Pastelowe grafiki za baletnicami dodają dodatkowej dynamiki.


Gary GB Sketch
     Dynamiczne szkice Gary'ego skupiają się na sportowych figurach - akrobatycznych, jogi, pole dance, tańca... Lubię je bardzo. Są lekkie i subtelne, a dzięki świetnemu cieniowaniu i energicznej kresce autora, widać na nich dokładnie gdzie oparty jest ciężar ciała i które mięśnie pracują. Gary wzoruje je na zdjęciach z instagramowych kont - można więcej przy okazji wyłapać jakieś interesujące konta do obserwowania.


Aurélien Rocteur
     Uwielbiam to konto na Instagramie! Aurélien Rocteur jest grafikiem-ilustratorem i tworzy genialne ilustracje w stylu Disneya. Znajdziesz tutaj głównie grafiki wzorowane na zdjęciach joginek, pole dancerek, tancerek, akrobatek... Wszystko stworzone charakterystyczną, bajkową kreską. Piękne kolory, wyraziste operowanie światłocieniem i doskonale oddany charakter figur - taka mieszanka z pewnością skradnie serce każdego miłośnika sportu powiązanego z akrobatyką lub jogą.

|instagram|

Znasz podobne konta na Insta? Podziel się w komentarzu!

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP