SKLEPIK Z AKCESORIAMI

03 lutego 2018

fotorelacja z konferencji PROJECT FASHION: "Moda a biznes"

     Za nami konferencja "MODA A BIZNES" z cyklu modowych wydarzeń PROJECT FASHION, których mam zaszczyt być współorganizatorką. Tym razem, partnerami naszego eventu był salon Empik i DH Renoma, a nasi świetni prelegenci poruszali temat mody i biznesu!

       O całym cyklu wydarzeń pisałam już wcześniej >tutaj<. Konferencja "MODA A BIZNES" to już trzecia edycja PROJECT FASHION. 
   Tym razem zebrałyśmy specjalistów w swoich dziedzinach, którzy w interesujący sposób przekazali naszym słuchaczom kawał fachowej wiedzy na temat mody i biznesu. 
   Pierwszą prelegentką była Martyna Groll - Account/Project Manager w agencji influencer marketingu GETHERO. Martyna opowiedziała o tym, czym jest influencer marketing oraz przytoczyła kilka ciekawych kampanii reklamowych marek modowych i beauty przy udziale influencerów. Drugą prelegentką była redaktor naczelna magazynu o branży okularowej "Glasses Project" - Żaneta Dziudzik. Głównym tematem wystąpienia była moda okularowa na rok 2018. Jako trzecia prelegentka wystąpiła Ewelina Salwuk-Marko, redaktor naczelna portalu feszyn.com. Ewelina opowiedziała o wizerunku portali dla kobiet i w ramach urozmaicenia formy stworzyła podział użytkowniczek kobiecych portali na księżniczki Disneya. Następną prelegentką była Linda Parys - współzałożycielka butiku z autorską modą "Fu-Ku". Linda opowiedziała o tym, jak być slow w modzie i co się za tym kryje. Kolejnym zaś poruszanym tematem było wykorzystywanie social media w marce odzieżowej - o tym, na podstawie przykładów, wykład poprowadziła Kalina Ciszewska, social media manager w marce More’moi. 
     Ostatnimi prelegentami byli członkowie Atelier Red Carpet - projektantka haute-couture Ewa Stepaniuk, makijażystka Joanna Szachniewicz i stylista fryzur Sławomir Turczyn. To wystąpienie zostało zaprezentowane w formie rozmowy, którą poprowadziła Joanna Głowacka - właścicielka agencji modelingowej Spot Management i koordynatorka Project Fashion.                       
   Mimo drobnego czasowego poślizgu, wszystko wyszło bardzo dobrze! Atmosfera była bardzo przyjemna, frekwencja naszych gości dopisała, a prelegenci spisali się na szóstkę z plusem. 

     A teraz... zapraszam do przejrzenia zdjęć, które wykonała Joanna Karyś - współorganizatorka Project Fashion i główna pani fotograf w naszym projekcie!
     


Zdjęcia wykonała niezastąpiona JOANNA KARYŚ! 


Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP