SKLEPIK Z AKCESORIAMI

14 marca 2018

inspiracje artystyczne #28

     Najnowszy zestaw inspiracji artystycznych to prawdziwy miszmasz. Tym razem w trójce wybranych przeze mnie artystów znajdziesz makijażystkę, multimedialnego artystę i projektantkę mody. Poznaj bliżej ich twórczość!

The Skulltress - Vanessa Davis
     Vanessa zajmuje się makijażem w wyjątkowo artystycznej formie, łączącej ze sobą sztukę i body painting. Miksując ze sobą różne techniki, wzory i inspiracje, tworzy niesamowite kompozycje. Artystka opiera się w swoich projektach na motywie ludzkiej czaszki - czasami przejawia się to w subtelny sposób, czasami w bardziej wyraźny. Jedno jest pewne - każdy z tych make-up'ów jest bardzo efektowny i ma swój unikalny charakter.


Alper Dostal
     Alper Dostal zajmuje się różnorodnymi artystycznymi dziedzinami: od projektowania, po tworzenie obiektów 3D. Wśród jego prac, wzrok najbardziej oryginalna seria "The Melted Masterpiece", przedstawiająca topiące się dzieła największych artystów. To wyjątkowo odważny pomysł, który może wzbudzać różne, wręcz skrajne, emocje. Ale niezależnie od samego odbioru, trzeba przyznać, że jest tąpiące się dzieła są zdecydowanie nietypowym i zapadającym w pamięć widokiem.Sylvie Falcon
     Francuska projektantka mody tworzy wyjątkowe kreacje - głównie wieczorowe i balowe suknie.  Każda z nich jest unikalna, imponuje połączeniem faktur i materiałów oraz oryginalnymi zdobieniami... Nadzwyczajnie prezentują się suknie tworzone z grzbietów ksiąg, ich opraw i kartek - z pewnością skradną serce nie tylko miłośnikom mody, ale i książek. Ta kolekcja sukni, dodatkowo zdobiona misternymi haftami, wygląda jak wyjęta z baśni i świata fantasy. Jestem zachwycona!


Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

1 komentarz:

  1. Ciężko mi aż wybrać to, co najbardziej do mnie przemawia - cała trójka twórców robi naprawdę świetne rzeczy. Jestem pełna podziwu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP