SKLEPIK Z AKCESORIAMI

03 kwietnia 2018

Pierwsza aukcja z moim obrazem w roli głównej!

     Wreszcie zebrałam się, żeby wystawić mój obraz na aukcję! Pracowałam nad nim dość długo, z długimi przerwami i... jestem naprawdę zadowolona z efektu końcowego!

    Obraz namalowałam na podobraziu lnianym o wymiarach 50x70 cm. Użyłam do tego farb akrylowych - w tym srebrną i złotą metaliczną, co daje dodatkowy ciekawy efekt wizualny, w zależności od tego, jak na obraz pada światło. Obraz jest w 100% oryginalny, bazowałam tylko i wyłącznie na swojej wizji, jest jedyny i niepowtarzalny.
     Długo zbierałam się, żeby wystawić go na aukcję. Trochę nie mogłam się z nim rozstać, ale w końcu się udało! I jeśli masz na niego ochotę, to zapraszam serdecznie na >licytację<.*

     Kompozycja kolorów i styl obrazu sprawia, że będzie pasował do wielu wnętrzarski stylów. To świetna opcja, żeby udekorować swoje mieszkanie lub sprawić komuś bliskiemu unikalny prezent!

* obecnie pod opcją "kup teraz!"

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP