SKLEPIK Z AKCESORIAMI

19 maja 2018

inspiracje artystyczne #30

    Gotowi na majową porcję inspiracji artystycznych? W najnowszym zestawieniu zagościły trzy wyjątkowo utalentowane ilustratorki mody. Każda z nich ma zupełnie inny, inspirujący styl ilustracji - dlatego warto śledzić je na Insta!

     Sylwię obserwuje od jakiegoś czasu. Niesamowicie podoba mi się lekki i jednocześnie wyrazisty styl jej ilustracji. Ma bardzo charakterystyczną kreskę, w swoich pracach często łączy ze sobą różne narzędzia i techniki. W jej ilustracjach uwielbiam poczucie swojego rodzaju niedopowiedzenia i zmysłowości... Czysta perfekcja!

     Ewelina jest samoukiem, zajmuje się ilustracją mody i grafiką. Ilustratorka łączy ze sobą różnorodne techniki takie jak ołówek, digital painting, kolaż... Taka kombinacja tworzy przepiękny efekt wizualny. Plus ma też niesamowite wyczucie estetyki, a jej prace są bardzo kobiece i subtelne. Po prostu piękne!
     Moje totalnie nowe odkrycie... Karolina tworzy kolorowe, charakterne ilustracje mody, które jak dla mnie dają superpowera pełnymi energii kolorami. Bardzo podoba mi się ta dynamiczna kreska artystki i minimalistyczna forma ilustracji. A połączenie różnych narzędzi, sprawia, że nie można od nich oderwać wzroku!

*Prace pochodzą z Instagramów ilustratorek.Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP