SKLEPIK Z AKCESORIAMI

10 czerwca 2018

inspiracje artystyczne #31

     Kolejna porcja inspiracji artystycznych! Chodź się zainspirować.

Quin CK
     Artystka z Malezji stworzyła ciekawą serię ilustracji bazującą na tym, co znalazła pod ręką. Każda z tych bajkowych kompozycji opiera się na przedmiotach codziennego użytku, jedzeniu czy elementach natury, a pozostałe elementy namalowane są przy użyciu programu Procreate. Co ciekawe, każda z tych ilustracji opatrzona jest cytatem, dzięki czemu całość tworzy spójną, romantyczną historię. Uwielbiam!


Marija Tiurina
    Marija, londyńska ilustratorka, stworzyła serię małych, akwarelowych ilustracji inspirowanych owocami i warzywami (mam słabość do sztuki inspirowanej jedzeniem, no co ja poradzę?!). Podoba mi się w nich naprawdę wszystko: odwzorowanie cech owoców i warzyw, styl ilustracji i to, jak rewelacyjnie wyglądają namalowane przez nią postacie... Ta seria ilustracji jest po prostu przeurocza i przesłodka.


Aykut Aydoğdu
     Od prac tego artysty trudno jest oderwać wzrok. Surrealistyczny styl jego digital paintingu jest rewelacyjny i mam na myśli tutaj wszystko: kompozycje, pomysły, kolory, nastrój. Ilustracje Aykuta wywołują emocje, są naładowane symboliką, uczuciami, poruszają odbiorcę... Artysta najczęściej za inspiracje obiera kobiety, w swoich pracach przeplata ze sobą różne elementy natury, nawiązuje do pop-kultury. Genialne!

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

1 komentarz:

  1. Całkiem ciekawe inspitacje. Nie powiem, jestem pod wrażeniem!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP