SKLEPIK Z AKCESORIAMI

03 czerwca 2018

Konferencja MODA A BIZNES vol.2!

     Pora na kolejne wydarzenie z cyklu eventów PROJECT FASHION! Już 9 czerwca 2018 odbędzie się kolejna konferencja "MODA A BIZNES vol.2" współorganizowana z DH Renoma i salonem Empik w Renomie. Ponownie gwarantujemy merytoryczne i interesujące wykłady, prowadzone przez osoby działające w branży mody!
     
PRELEGENCI:

Linda Parys/ Fu-Ku ➡ Temat wystąpienia: „Kampanie modowe z kontrowersją w tle”.

Linda Parys to fotografka mody i sztuki, właścicielka oraz współzałożycielka Fu-Ku - pierwszego we Wrocławiu i jednego z pierwszych w Polsce butiku z autorską modą oraz designem polskich projektantów. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Fotografia i Multimedia oraz Sztuka Mediów, Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat oraz Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu. Od 7 lat zajmuje się fotografią inscenizowaną i modową. Współpracuje z galeriami sztuki, markami z branży lifestyle i lokalnymi artystami. Wyznaje zasadę Think Big & Act.

Agnieszka Zawadzka & Marta Niemczyńska, czyli Biblioteka Ubrań ➡ Temat wystąpienia: „Budowanie alternatywnej marki na rynku mody slow”
     Agnieszka Zawadzka i Marta Niemczyńska, to założycielki pierwszej w Polsce Biblioteki Ubrań. Opowiedzą o tym, jak zbudować alternatywną markę mody na rynku slow, jaką rolą odegrała idea sharing economy i czym jest, i jak funkcjonuje Biblioteka Ubrań. Marta Niemczyńska ukończyła dziennikarstwo, ale przez wiele lat pracowała jako manager sklepu również w Niemczech. Agnieszka Zawadzka na co dzień jest studentką Komunikacji Wizerunkowej i od 3 lat bada zjawisko sharing economy w Polsce i w Niemczech. Z chęcią podzielą się wiedzą w zakresie budowania swojej marki, rynku mody slow oraz sharing economy i o swojej misji dawania drugiego życia rzeczom i dbanie o to, aby były w ciągłym obiegu.
     A że branża fashion nieodłącznie powiązana jest z branżą beauty, to trzecim z prelegentów będzie... 
Aleksandra Brusiło - manager Kaniowscy Dermapuls Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej ➡ Temat wystąpienia: „Moda na Zdrową Skórę”

    Kaniowscy Dermapuls Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej oferują kompleksowe zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej, dermatochirurgii, laseroterapii oraz zabiegi na ciało i zabiegi z zakresu kosmetyki. 


MIEJSCE: DH Renoma, salon Empik, WROCŁAW
DATA: 9 czerwca 2018, godz.13.00-15.00

Wstęp wolny!PATRONI MEDIALNI:

Wroclawiak.pl Ogłoszenia Wrocław
➡ http://www.wroclawiak.pl/styl-moda-uroda-wroclaw
Life And More ➡ http://www.lifeandmore.pl/
TuWroclaw.com ➡ https://www.tuwroclaw.com/
ModaiJa ➡ http://modaija.pl/
Imperium Kobiet ➡ http://www.ikmag.pl/
Businesswoman & lifee➡ http://businesswomanlife.pl/
Fu-Ku ➡ http://fu-ku.pl/journal/

Zobacz jak było na pierwszej konferencji!
➡ https://www.facebook.com/projectfashionday/videos/1201292400005688/
➡ https://www.facebook.com/pg/projectfashionday/photos/?tab=album&album_id=1197978883670373


1 komentarz:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP