SKLEPIK Z AKCESORIAMI

14 lipca 2018

inspiracje artystyczne #32


     Lipcowe inspiracje artystyczne już na Ciebie czekają... Jest w nich niebiesko i abstrakcyjnie!
Larisa Deac
      Larisa Deac, artystka-podróżniczka, w ramach swojego autorskiego wyzwania #100DayOfPapertint, stworzyła sto małych obrazów zainspirowanych barwami oceanu. W ramach tego projektu, Larisa w 3 miesiące odwiedziła wiele plaż w Brazylii i Portugalii, a efekty swojej pracy rozdała spotykanym podczas podróży osobom. Te kolory i abstrakcyjny charakter tworzą niezwykłe połączenie.Marie Antuanelle
      Marie tworzy przepiękne prace, inspirowane głównie oceanem. Używa do nich minerałów, muszelek i płynnego szkła, a wykończenie jednego z takich dzieł może zająć nawet kilka tygodni. Każda z prac jest jedyna w swoim rodzaju (płynne szkło nie przybierze takiego samego kształtu drugi raz), a dzięki połączeniu niezwykłych mediów, efekt końcowy jest niezwykły!


Aušrinė Pudževytė (Aube)
      Auba zajmuje się m.in. malarstwem, fotografią i projektowaniem wnętrz. Artystka tworzy kolorowe, abstrakcyjne prace. W jednej ze swoich serii, postanowiła połączyć fotografię i malarstwo, tworząc kolorystycznie spójne kompozycje. Wszystko po to, aby pokazać, że sztukę możemy spotkać w każdym miejscu. Nawet podczas śniadania!

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

3 komentarze:

  1. Błękit. Kojarzy mi się z naczyniami z Bolesławca, to straszny szał wśród zagranicznych turystek.
    Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego modowego serwisu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakochałam się w Twoim blogu! <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP