SKLEPIK Z AKCESORIAMI

27 lipca 2018

Konkurs: wygraj spersonalizowaną ilustrację mody!

    Konkurs! Do wygrania spersonalizowaną ilustracja mody stworzona przeze mnie... Specjalnie dla Ciebie. Przeczytaj, co zrobić by wygrać!


Marzy Ci się wyjątkowa ilustracja mody, stworzona specjalnie dla Ciebie?

Świetnie, bo ogłaszam konkurs, w  którym możesz wygrać spersonalizowaną ilustrację mody mojego autorstwa, wykonaną na papierze akwarelowym o wymiarach 30x40cm i gramaturze 300gsm. Wizję ilustracji dogadujemy wspólnie lub możesz zdać się całkowicie na mój pomysł - jak wolisz! :)
Konkurs odbywa się na moim Instagramie.

 Zasady konkursu są proste:

1. Zaobserwuj mój profil na Instagramie @littlecup_official

2. Pod konkursowym postem na Instagramie odpowiedz na pytanie konkursowe: "Kto jest Twoim ulubionym ilustratorem mody i dlaczego?". Link: https://www.instagram.com/p/BlvvNxbl-nr/?taken-by=littlecup_official

3. Dodatkowo w komentarzu oznacz dwie osoby, które również lubią ilustrację mody - wraz z ilustracją wykonaną specjalnie dla Ciebie wyślę coś również dla nich. 🎁

4. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia (czyli czas start!) do końca dnia 4 sierpnia 2018 roku. Dzień po zakończeniu konkursu, ogłaszam wyniki. 💕 Wygrywa jedna osoba, która udzieli według mnie najciekawszej odpowiedzi  oraz spełni punkty 1 i 3. ;)

5. Po konsultacji ze zwycięzcą, rozpoczynam pracę nad ilustracją. Czas realizacji wraz z darmową przesyłką to 10 dni roboczych.


Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

3 komentarze:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP