SKLEPIK Z AKCESORIAMI

09 sierpnia 2018

inspiracje artystyczne #33

     Poznaj trzy instagramowe konta  (jedne z moich ulubionych) pełne przepięknych, botanicznych i wyjątkowych ilustracji!

     Ilustracje tworzone przez artystkę charakteryzują się mocą intensywnych kolorów, pięknymi detalami i fantazyjnymi połączeniami elementów ze świata fauny i flory. Patterny, które powstają dzięki niesamowitym umiejętnościom i wypracowanej technice Frei (głównie akwarele i kredki), sprawiają niesamowite wrażenie.

     Anna tworzy przepiękne, botaniczne akwarele. Urzeka mnie ich krucha delikatność i wyczuwalna doza romantycznego charakteru. Jednocześnie czuć w nich dojrzałość ilustratorki, jej dopracowaną technikę i określony styl. Dla mnie są to jedne z najpiękniejszych ilustracji roślin - szczególnie jeśli chodzi o te z  kwiatami!

     Styl botanicznych ilustracji Ingi jest nieco bajkowy. I co tu dużo mówić - po prosty uroczy! Artystka używa do swoich prac akwareli, które podkreślają delikatny charakter roślin. Barwy ilustracji Ingi są też nieco przygaszone, co w połączeniu z fakturowanym papierem na którym maluje oraz ze stylizacją zdjęć, mają styl à la vintage.


Zdjęcia pochodzą z oficjalnych kont IG ilustratorek.

Znasz inne warte polecenia konta z tego typu sztuką? Koniecznie podrzuć link w komentarzu!

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

3 komentarze:

  1. Piękne konta i piękne kwiatowe ilustracje. Bardzo lubię kwiatowe motywy. Będę zaglądać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne rysunki! Ja mam trochę kartek i layoutów, które tworzę na swoim koncie, ale są też tam inne moje pasje:https://www.instagram.com/natali_nho/. Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP