SKLEPIK Z AKCESORIAMI

16 sierpnia 2018

Light Summer - najnowszy lookbook etycznej marki odzieżowej KOKOworld

     Kolekcja letnia KOKOworld jest inspirowana morzem i odzwierciedla szum fal, ich lekkość, ale też nieustannie zmieniający się kształt wody oraz kolory natury. Najnowsza sesja zdjęciowa autorstwa Patrycji Polis, zdolnej fotograf młodego pokolenia, ukazuje pragnienie zatrzymania lata na dłużej... Zobacz najnowszy lookbook marki KOKOworld!

     Długie promienie słońca, kładące się cieniem na kobiecych sukienkach nie mogą trwać wiecznie. Za to kadry tych zdjęć pozwalają nam rozkoszować się letnimi chwilami o wiele dłużej i wydobywają z projektów marki ich największe atuty.
     Tytuł sesji - Light Summer - nawiązuje do nieskończonej palety barw, jakie zapewnia nam światło letniego słońca. Promienie odbijające się od liści, piasku i wody tworzą absolutnie wyjątkową scenerię, w której nowe projekty KOKOworld nabierają jeszcze większego kolorytu. Od chłodnego cienia po złocisto-pomarańczowy zachód słońca, światło wydobywa z nich detale decydujące o wyjątkowości kolekcji. Jednocześnie tytuł wskazuje na lekkie materiały użyte w kolekcji, które zapewniają także niebywały komfort na upalne dni. Bawełna organiczna, tencel czy włókna bambusa są ponadto przewiewne i przyjazne środowisku.
     Letnia kolekcja KOKOworld to nie tylko motywy marynistyczne, czyli granat, biel oraz węzły i fale, ale także inspiracje zaczerpnięte z międzynarodowych flag morskich, ich geometrii i gamy kolorystycznej. Nawet wątek recyklingowy powiązany jest z tematem głównym kolekcji, ponieważ do produkcji niektórych wzorów użyto materiałów z przetworzonych wtórnie odpadów wyłowionych z morza. Cała kolekcja utrzymana jest w unikatowym stylu KOKOworld, zapewnia jednak powiew świeżości, potrzebny podczas upalnego lata.

Foto: Patrycja Polis
Modelki: Yanina Balan, Weronika Komenda
Make up: Klaudia Mendyk Makeup Artist
Production: Jan Kremer


materiały prasowe KOKOworld

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP