SKLEPIK Z AKCESORIAMI

06 października 2018

inspiracje artystyczne #34

   
    Motywem inspiracji artystycznych w tych miesiącu jest jesień (kto by to przewidział?)! Ta pora roku, pełna wyjątkowego klimatu, tworzonego głównie przez zmieniającą się naturę, jest niesamowitym natchnieniem dla artystów, zajmujących się przeróżnymi dziedzinami sztuki.

Saara Alhopuro
     Sztuka stworzona z grzybów? Czemu nie? Saara Alhopuro właśnie z nich tworzy swoje niezwykłe kompozycje, które też następnie fotografuje. Poza grzybami artystka używa innych dobrodziejstw lasu, takich jak liście czy szyszki. Trzeba przyznać, że te leśne i estetyczne kompozycje są bardzo miłe dla oka!

 Beth Ruth
   Beth tworzy prześliczne, szklane wisiorki w kształcie żołędzi z prawdziwymi, żołędziowymi czapeczkami. Te wisiorki to małe dzieła sztuki - mają różne wypełnienia (np. z liści, miedzianych serduszek), wzory i kolory oraz wykończenia z miedzi. To biżuteria idealna dla każdego miłośnika jesieni i dobrego stylu!

Jess Shepherd
     Artystka stworzyła niezwykłą kolekcję obrazów jesiennych liści, które miała okazję zebrać w różnych miejscach. Każdy obraz namalowała w o wiele większym rozmiarze niż jest w rzeczywistości, dzięki czemu była w stanie idealnie oddać niezwykłą fakturę liści. Co więcej, Jeff połączyła swoją kolekcję ze ścieżką muzyczną otoczenia, w którym dany liść został zebrany!

Carola Becker
     Fotografka z Berlina tworzy fantastyczne zdjęcia fauny i flory. Jednym z jej projektów jest seria zdjęć jesiennych liści. Carola zrobiła setki takich fotografii! Jej celem było pokazanie jak piękny i niepowtarzalny jest brak perfekcji. I jak dla mnie... zdecydowanie się jej to udało. Mozaiki ułożone z tych kolorowych są rewelacyjne!

Joanna Wirażka
     Dla artystki z Polski, płótnem są jesienne, ususzone liście. Joanna tworzy na nich piękne mini-obrazy, do których używa farb i kredek. Najczęściej jej prace przedstawiają niebo, kosmos i miasta, czasami też... inne dzieła najbardziej znanych malarzy. Efekt jest przepiękny i naprawdę nietuzinkowy!
|instagram artystki| |strona artystki|

Zapraszam do dzielenia się swoimi artystyczno-jesiennymi inspiracjami w komentarzach!

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.


8 komentarzy:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP