SKLEPIK Z AKCESORIAMI

06 grudnia 2018

Typograficzne karty do zdjęć typu flat lay w świąteczno-zimowym klimacie     Ho, ho, ho! W Mikołajkowy dzień przybywam z małym prezentem, który może przydać się do tworzenia zdjęć, szczególnie tych typu flat lay. Oto 10 typograficznych kart w świąteczno-zimowym klimacie... Do pobrania i druku za darmo!

    Karty przeznaczone są do użytku prywatnego. Do wydrukowania przygotowałam podwójny plik PDF formatu a4 - każda strona zawiera po 5 kartek (5 z hasłami po polsku, 5 po angielsku). Standardowo warto przygotować grubszy papier (może być i nawet lekko fakturowany, jak do farb akwarelowych) i ustawić drukarkę na najwyższą jakość, by karteczki prezentowały się jak najładniej na zdjęciach. Można drukować w kolorze i na czarno-biało. Po wydrukowaniu wystarczy tylko je wyciąć i gotowe - mamy fajny dodatek do świąteczno-zimowych zdjęć na Insta! Link do pobrania na dole wpisu.


    Będzie mi mega miło, jeśli oznaczysz mnie na swoich zimowo-świątecznych zdjęciach, do których ich użyjesz (@littlecup_official). Chętnie dam serduszko, komentarz i udostępnię na InstaStory. <3

Bądź na bieżąco i obserwuj bloga na Facebooku lub Instagramie! Wpadnij też do mojego sklepu - czekają na  Ciebie akcesoria z moimi autorskimi ilustracjami.

6 komentarzy:

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP