SKLEPIK Z AKCESORIAMI

19 maja 2019

3 marki akcesoriów slow fashion, które naprawdę warto poznać!

     Torby ze skórki jabłka? Lifestylowe akcesoria z upcyklingu? A może torebki z naturalnej skóry, powstające w idei zerowaste?  Poznaj trzy marki slow fashion, które w swoich ofertach mają niezwykłe produkty!
Argument

    Argument to designerskie torebki ze skóry zwierzęcej. Jednak pojawia się tutaj jedno, zasadnicze "ale", które daje duży plus w kwestii etycznej produkcji. Skóry w torebkach Argument  są w 90% pozostałościami po przemyśle garbarskim. Pozostałości te, w normalnej sytuacji byłyby po prostu utylizowane, a w ten sposób dostają drugie życie. Marka w swojej filozofii mocno podkreśla transparentność ceny i promuje ekologiczne podejście #zerowaste.Stachowicz Ready To Wear

    Marka akcesoriów lifestylowych (plecaków i nerek), która bazuje na idei upcyklingu. I chociaż produkty projektowane są przez polskiego projektanta w Berlinie, to produkcja odbywa się w Polsce. W filozofii marki główne role odgrywa etyczna produkcja i troska o naturę.  Fantastyczne wzory, multum kolorów do wyboru, niepowtarzalny design... A to wszystko łączy się z byciem fair: za każdy sprzedany produkt online przekazywany jest 1% przychodu marki na fundację Dzieci Afryki.


Alexandra K

    Marka wegańskich torebek i akcesoriów, wielokrotnie doceniana przez fundacje walczące o etyczne traktowanie zwierząt. Do tworzenia ich produktów wykorzystywane są wysokiej jakości tkaniny wegańskie, bardzo wytrzymałe i w pełni przyjazne dla środowiska (m.in.: innowacyjne freedom-leather, pinatex i apple leather). Styl marki łączy ze sobą estetyczny i nowoczesny design z nutą klasyki, którą zawdzięcza ręcznej produkcji technikami kaletniczymi.


Chcesz poznać więcej świetnych marek slow fashion? Bądź na bieżąco i obserwuj mojego bloga na Facebooku lub Instagramie!

7 komentarzy:

 1. Ta filozofia jest mi bardzo bliska. Stosuje podobna przy produkcji w swojej firmie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie firmy i kilka śledzę :) Z tych które proponujesz znam tylko argument i bardzo podoba mi się ich stylistyka i generalnie cała filozofii marki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam dwie torebki i tyle. Ale nie znałam marek które przedstawiasz. Napewno przyjrzę im się bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 4. O to ta ostatnia marka bardzo mnie zainteresowała idę oglądać ich instagram :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę, że ludzie zaczęli myśleć w kategoriach zerowaste. W dzisiejszych czasach to naprawdę ważne zagadnienie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marka Argument wpadła mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie również najbardziej do gustu przypadła marka Argument

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze - to bardzo motywujące.
Staram się odwiedzać każdego bloga ;)

Komentując wpis zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych.

TOP